X
تبلیغات
زولا

کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

آخرین توصیه‌ها به داوطلبان آزمون دکتری امسال

همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن برای داوطلبان آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۱۳۹۳ الزامی است. 

فرایند برگزاری آزمون راس ساعت هشت صبح روز جمعه شانزده اسفندماه ۹۲ آغاز می شود و درهای ورود به جلسه راس ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح بسته خواهد شد؛ بنابراین داوطلبان باید قبل از آن در حوزه های امتحانی حاضر باشند. 

براساس اطلاعیه منتشره سازمان سنجش آموزش کشور که از ساعت پانزده روز یکشنبه ۴ اسفندماه ۹۲ بر روی سایت سازمان قرار گرفته ، کارت شرکت در آزمون تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ داوطلب دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ از شنبه سوم اسفندماه ۱۳۹۲ بر روی سایت سازمان به همراه برگ راهنمای مربوط قرار گرفته است. 

داوطلبان ضرورت دارد از سه شنبه ۱۳ اسفندماه لغایت ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۱۵ اسفندماه ۹۲ با مراجعه به سایت سازمان سنجش و وارد کردن اطلاعات مورد نیاز ضمن مشاهده کارت شرکت در آزمون خود از آن و برگ راهنمای مربوط پرینت تهیه کنند. 

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ منحصرا در صبح جمعه شانزده اسفندماه ۹۲ در پنجاه و سه شهرستان مختلف به شرح مندرج در جدول شماره یک اطلاعیه برگزار خواهد شد، 

شهرستان محل برگزاری هر داوطلب و آدرس حوزه امتحانی وی در محل مذکور در ذیل پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلب درج شده است. 

کنکور دکتری ۹۳ پرداوطلب ترین کنکور در این ۴ سال خواهد بود. 

آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۳ برای پذیرش دانشجو در ۸ گروه آموزشی و ۲۶۷ کد رشته امتحانی با تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ داوطلب که از این تعداد ۱۰۲ هزار و ۲۳۴ نفر زن و ۱۳۸ هزار و ۱۲۷ نفر مرد هستند، در صبح جمعه ۱۶ اسفند سال جاری، در ۵۳ شهرستان مختلف کشور و در حوزه های امتحانی مربوط برگزار می شود. 

در این آزمون از تعداد داوطلبان ثبت نام کننده، تعداد ۱۰۵ هزار و ۸۸ نفر در گروه علوم انسانی، ۳۵ هزار و ۱۴۹ نفر در گروه علوم پایه، ۴۶ هزار و ۱۱۰ نفر در گروه فنی و مهندسی، ۲۲ هزار و ۶۰ نفر در گروه کشاورزی و منابع طبیعی، ۹ هزار و ۷۸۵ نفر در گروه هنر، تعداد ۳ هزار و ۴۸۷ نفر در گروه علوم پزشکی، ۲ هزار و ۹۲ نفر در گروه دامپزشکی، ۱۶ هزار و ۵۹۰ نفر در گروه زبان ثبت نام و در آزمون مربوط شرکت می کنند. 

: آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۰ تعداد ۱۳۱ هزار و ۱۴۷ داوطلب، سال ۹۱ تعداد ۱۷۸ هزار و ۴۵۳ داوطلب، سال ۹۲ ۲۱۷ هزار و ۸۶۶ داوطلب و در آزمون دوره دکتری سال ۹۳ تعداد ۲۴۰ هزار و ۳۶۱ نفر متقاضی شده اند

تاریخ ارسال: یکشنبه 11 اسفند‌ماه سال 1392 ساعت 07:39 ب.ظ
نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد